Dziennik Autorefleksji – Opinie

3 Comments

  1. Ocena: ★★★★★

    Bardzo polecam dziennik 📔dzięki niemu można wejść głębiej siebie i naprzeciw swoim problemom. Jest mega prosty i napisany językiem takim, że każdy zrozumie:)

  2. Ocena: ★★★★★

    Dla mnie dziennik okazał się bardzo pomocnym narzędziem do rozumienia własnych tendencji. Dzięki regularnemu wypełnianiu zaczęłam być bardziej świadoma swoich schematów, myśli i zachowań. Efektem było rozwinięcie umiejętnosci szybszego powrotu do równowagi po stresie oraz bardziej realistyczne podejście do sytuacji.
    Dodatkowo bardzo podoba mi się jego kolor (błękit), który jest kojący dla oka i pomaga mi w skupieniu.
    Czuję dużą wdzięczność za ten dziennik. Stał się on ważną częścią mojego tygodnia i przestrzenią do regularnego kontaktu ze sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *